Chirurgia ogólna

Zabiegi wykonywane w ramach ubezpieczenia publicznego w NFZ – konieczność wpisania do kolejki NFZ i oczekiwanie na termin zabiegu.

Pełny zakres leczenia operacyjnego schorzeń chirurgicznych: kamica pęcherzyka żółciowego (laparoskopia), przepukliny (pachwinowa, udowa, kresy białej, rozstęp mięśni prostych brzucha, brzuszne w tym w bliznach po zabiegach operacyjnych), wole guzowate tarczycy.

Możliwość wykonywania zabiegów komercyjnych (płatnych) w Szpitalu św. Rafała w Krakowie ul. Bochenka 12 na Oddziale Zabiegowym Chirurgicznym.

Termin zabiegu ustalany jest zgodnie z preferencjami Pacjentki/Pacjenta. Konieczna jest konsultacja przed zabiegiem oraz wykonanie zalecanych badań krwi – celem zapewnienia bezpieczeństwa leczenia chirurgicznego.


Rekomendacje


Znakomity specjalista i człowiek. Rzeczowy, kompetentny i cierpliwy lekarz. Do pacjenta podchodzi indywidualnie. Potrafi wysłuchać i w zrozumiały sposób wytłumaczyć na czym polega problem. Szczerze polecam Pana doktora!

Aga

Znakomity lekarz, świetny w kontakcie z pacjentem. Polecam doktora operował mojego tatę jest znakomitym fachowcem i człowiekiem zdobywa ogromne zaufanie pacjenta. Dziękuję bardzo dr Łukaszowi.

Anna Ś

Bardzo fachowa wizyta, bardzo miły i sympatyczny lekarz, który potrafi podejść indywidualnie do pacjenta, uspokoić, podnieść na duchu i rzeczowo i spokojnie wszystko wyjaśnić.

Anna