Chirurgia onkologiczna

Pełen zakres diagnostyki i leczenia nowotworów piersi, jelita grubego i odbytnicy, żołądka, czerniaków, mięsaków tkanek miękkich, tarczycy. Leczenie prowadzone w Szpitalu św. Rafała w Krakowie. Konsultacje i kwalifikacje do leczenia w Poradni Chirurgii Onkologicznej.

Leczenie zgodne z wynikiem Konsylium Onkologicznego, w którego składzie są: chirurg onkolog, radioteraputa, chemioterapeuta, psycholog.

Leczenie jest zgodne z aktualnymi wytycznymi oraz jest leczeniem kompleksowym – obejmuje zarówno leczenie chirurgiczna jak i radioterapię i chemioterapię.


Rekomendacje


Znakomity specjalista i człowiek. Rzeczowy, kompetentny i cierpliwy lekarz. Do pacjenta podchodzi indywidualnie. Potrafi wysłuchać i w zrozumiały sposób wytłumaczyć na czym polega problem. Szczerze polecam Pana doktora!

Aga

Znakomity lekarz, świetny w kontakcie z pacjentem. Polecam doktora operował mojego tatę jest znakomitym fachowcem i człowiekiem zdobywa ogromne zaufanie pacjenta. Dziękuję bardzo dr Łukaszowi.

Anna Ś

Bardzo fachowa wizyta, bardzo miły i sympatyczny lekarz, który potrafi podejść indywidualnie do pacjenta, uspokoić, podnieść na duchu i rzeczowo i spokojnie wszystko wyjaśnić.

Anna